هیچ عکسی گذاشته نشده است. (درخواست تصویر)
ارسال شده توسط : مهندس ضیائی
تلفن: 03527720033
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد
قیمت
تماس بگیرید (درخواست قیمت)

نماینده لودسل سنسور وزن Loadcell
نماینده رسمی و انحصاری فروش لودسل Loadcell از برندهای معتبر و درجه یک بونگشین Bongshin کره جنوبی ، اسیت Esit ترکیه و لاسوکس لاسکا Lascaux چین ، انواع سنسور وزن ، نمایشگر لودسل Loadcell indicator & loadcell transmitter و جانکشن باکس Junction Box را با بهترین قیمت ارائه می نماید.

سنسور لودسل Load Cell حسگری است كه برای سنجش و اندازه گیری وزن / نیرو به کار می رود و در انواع مختلف کششی ، خمشی ، فشاری ، کشش فشار و... ساخته می شود.
جانکشن باکس Junction Box یا Summing Box ، وظیفه اتصال لودسل LoadCell ها به یکدیگر و یکسان سازی نقاط مختلف باسکول از لحاظ نمایش وزن را به عهده دارد.
نمایشگر دیجیتال وزن Loadcell Digital Indicator در واقع نتیجه کار سنجش لودسل یا مجموعه لودسل های یک سامانه را به صورت دیجیتالی / گرافیکی / چاپی ارائه می نماید.

لودسل های شرکت بنگشین کره جنوبی ، تحت لیسانس آمریکا تولید شده و از نظر کیفیت بی نظیر می باشند. از شرکتهای رقیب بونگشین می توان به ریویر revere و لودسل سوها SEWHA اشاره نمود. لودسل های شرکت اسیت ترکیه ، یکی از بهترین محصولات در سطح آسیایی بوده و کیفیت محصولات لودسل Loadcel شرکت لاسوکس Lascaux به نسبت قیمت آن بسیار مناسب می باشد. از برندهای رقیب این سنسور های وزن می توان لودسل زمیک Zemic ، لودسل کلی Kelli را بر شمرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره درمورد محصولات لودسل ( سنسور وزن / سنسور نیرو ) Load cell ، با بخش محصولات بونگشین / اسیت / لاسوکس فروشگاه الکترو اتوماسیون صنعتی ضیایی تماس حاصل فرمایید

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد
عزیز، درود!
انتخاب استان در استان در شهر
میبد
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو